نرم افزار اطلاعات باطریMondayCoder Battery Info v1.00

با استفاده از نرم افزار MondayCoder Battery میتوانید اطلاعات مربوط به باطری مانند شارژ باقیمانده و ظرفیت باطری بر حسب میلی آمپر و زمان باقیمانده از شارژ را بر روی هوم اسکرین داشته باشید. این نرم افزار بر روی گوشیهایی که دارای سیستم عامل سیمبیان ۳ و آنا و بلله هستند قابل نصب میباشد.

دانلود (165کیلوبایت)

 

 

پخش مدیا از طریق وایرلسNokia Beta Labs Nokia Play To v10.02

با استفاده از نرم افزار Nokia Beta Labs Nokia Play To می توانید عکس ها و فیلم های گرفته شده با گوشی خود را از طریق شبکه وایرلس بر روی تلویزیون نمایش دهید. همچنین شما میتوانید که آهنگ های روی گوشی خود را از طریق سیستم صوتی خانگی خود گوش دهید. برای اجرای این نرم افزار شما به یک دسترسی شبکه وایرلس احتیاج دارید و یک پخش کننده DLNA capable و سپس گوشی را به همان شبکه وصل کنید.

دانلود (660کیلوبایت)

 

قطب نمای حرفه ای Dragon Sight Compass Pro v1.0

با استفاده از نرم افزار قدرتمند Dragon Sight Compass Pro میتوانید با استفاده از نقشه های Ovi نوکیا یک قطب نمای بسیار قدرتمندی داشته باشید. این قطب نما را میتوانید با استفاده از ۲ نوع نقشه استفاده نمایید. این نرم افزار قابل نصب بر روی گوشیهای دارای سیستم عامل سیمبیان ۳ و آنا میباشد.

دانلود (951کیلوبایت)

 

نرم افزار تقلید صدا باب میمون Talking Bob v1.00

این بار از سایت موب ۴ یو نرم افزار سرگرم کننده Talking Bob را برای شما عزیزان تدارک دیده ایم. این نرم افزار قابل نصب بر روی گوشی های دارای سیستم عامل سیمبیان ۳ و Anna و Belle میباشد. امید است با دریافت و استفاده نرم افزار لذت ببرید.

دانلود (7840کیلوبایت)

 

نرم افزار ضبط مکالمات تلفنی Total Recall v5.2 برای سیمبیان

نرم افزار جدید Total Recall برای ضبط مکالمات تلفنی شما میباشد.این نرم افزار با قابلیت ضبط مکالمات با حداکثر کیفیت و قابلیت برش صداهای ضبط شده و تنظیمات گسترده برنامه کاملی است که بر روی تمام نسخه های سیمبیان قابل اجرا میباشد.

بررخی از امکانات نرم افزار Total Recall v5.2  :
ضبط کاملا بدون بیپ و بدون نویز
ذخیره فایل ها با دو فرمت WMA و AMR
با همراه امکاناتی که بعد از ذخیره سازی مکالمات آنها را به ایمیل شما ارسال میکند.
با قابلیت ویرایش نام و اضاف کردن مکالمات و قسمتی از آن
ضبط کردن مکالمه ها با انعطاف پذیری بالا
تنظیمات برای ضبط شماره خاص و یاساعت خاص برای ضبط تماس ها
با قابلیت اتواستارت و رمزنگاری بروی برنامه
 به روز رسانی رایگان نرم افزار از طریق اینترنت

دانلود (169کیلوبایت)